News


IMG_20190418_143717

(Lietuviškai) Lietuvos meno kūrėjų asociacijos 2019-ųjų metų konferencija

(Lietuviškai) Metinė ataskaitinė LMKA konferencija įvyko 2019 m. balandžio 18 d., ketvirtadienį, 14.00 val. Lietuvos muzikų sąjungos patalpose Gedimino pr. 32.

Read more

lmka_news_photo

Lietuvos meno kūrėjų asociacijos metinė konferencija

(Lietuviškai) LMKA metinė konferenciją vyks balandžio 18 d. 14.00 val. Lietuvos muzikų sąjungoje (Gedimino pr. 32, Vilnius).

Read more

Augustino Žukovo nuotr. / Vilmantas Marcinkevičius, Monika Plentauskaitė, Julija Dailidėnaitė

Paskirta Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premija

(Lietuviškai) Lietuvos meno kūrėjų asociacijos 2018-tų metų premija paskirta menininkams Vilmantui Marcinkevičiui ir Julijai Dailidėnaitei.

Read more

platelis

Kornelijus Platelis. Menininkų padėtis Latvijoje

(Lietuviškai) 2018 m. balandžio 27 d. Vilniuje, Lietuvos architektų sąjungos būstinėje, vyko Lietuvos meno kūrėjų asociacijos (LMKA) ir Latvijos kūrybinių sąjungų tarybos (LKST) konferencija.

Read more

Kornelijus Platelis “Kam mums tie menininkai?”

(Lietuviškai) Kovo 21 d. Lietuvos kompozitorių sąjungoje vyko Lietuvos meno kūrėjų asociacijos (LMKA) konferencija. Šį kartą ji buvo dviejų dalių – procedūrinės ir teorinės, pastaroji vadinosi „Muzika: sąšaukos su kitais menais“.

Read more

seseliu dirbtuves

ŠEŠĖLIŲ TEATRO KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

(Lietuviškai) Lietuvos meno kūrėjų asociacija tęsdama savo edukacinę veiklą vykdo projektą „Šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės“.

Read more

AM-KAS1-3

LMKA 2017 -tų metų premija – Kauno autobusų stoties autoriams

(Lietuviškai) Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premijos laureatais šiemet išrinkti Kauno autobusų stoties autoriai.

Read more

lmka_news_photo

Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premija

(Lietuviškai) Lietuvos meno kūrėjų asociacija skelbia priimanti siūlymus savo kasmetinei premijai.

Read more

Baigėsi seminarų „Menininkai – mokyklai“ ciklas

Lietuvos meno kūrėjų asociacija, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru, pateikė projekto „Menininkai – mokyklai“ paraišką Lietuvos kultūros tarybai ir laimėjo finansavimą. Projekto tikslas buvo  įtraukti mokytojus ir menininkus į konstruktyvią diskusiją ieškant veiksmingų kūrybiško mokymo(-si) būdų. Viena iš projekto veiklų buvo surengti 5 seminarus – mokytojų ir menininkų diskusijas. 2015 m. lapkričio 25 dieną Vilniuje, […]

Read more

lmka

Projektas „Menininkai – mokyklai“

(Lietuviškai) Lietuvos meno kūrėjų asociacijos požiūriu, būtina plėtoti menininkų ir švietimo sistemos bendradarbiavimą. Tikime, jog tai ugdo kultūrinę-vertybinę moksleivių orientaciją, kūrybiškumą, telkia būsimą profesionalaus meno auditoriją ir ugdo būsimus kūrėjus, o menininkui padeda verbalizuoti kūrybines patirtis, į savo meną pažvelgti kitomis akimis.

Read more